Uspostavljanje komunikacijskih kanala
Autor: Igor Cecić, 16. 3. 2020.

Poštovani učenici i roditelji,

obavještavamo sve vas da se postupno odupiremo poteškoćama i kreiramo virtualne učionice.

Glavni službeni komunikacijski kanal je Yammer, na koji molim sve učenike da se prijave u grupu po razredu za solfeggio i grupu po klasi kod učitelja/ice instrumenta.

Drugi alat koji bi nam trebao omogućiti videokonferencijsku komunikaciju zove se G suite. Na njega pristupate putem stranice aktivacija.skole.hr, ali PRIJE TOGA nešto JAKO BITNO:

DA BISTE SE u G SUITE MOGLI PRIJAVITI SVOJIM ELEKTRONIČKIM IDENTITETOM DOBIVENIM U ŠKOLI, MORATE SE ODJAVITI SA SVOG GOOGLE RAČUNA (u pregledniku, u desnom gornjem uglu kružić u boji s početnim slovom imena - stisnuti i napraviti log-out).

Molim budite u aktivnoj komunikaciji s vašim učiteljima, svi se trudimo da ovaj period dok ne profunkcionira nastava bude što kraći.

Čim saznate koje su vam vremenski zadane aktivnosti vezane uz OŠ, osim gledanja nastave na televiziji, javite svojim učiteljima, kako bismo mogli sastaviti raspored.