« Ožujak 2024 »

Započinje nova nastavna godina
Autor: Igor Cecić, 9. 9. 2020.

Sukladno Kalendaru nastavne godine 2020./2021. i svim preporukama i uputama HZJZ i MZO, ovu nastavnu godinu započinjemo po modelu A (nastava uživo), ali uz pridržavanje svih potrebnih mjera, kako bismo se svi u školi očuvali zdravima.

Slijede upute, kojih se, molimo, obavezno pridržavajte:

Prije polaska u školu, roditelj MORA izmjeriti tjelesnu temperaturu svome djetetu i zajedno s datumom upisati u djetetovu kajdanku ili bilježnicu.

Pri ulasku u školu (u koju učenici ulaze sami) obavezno je:

- imati pravilno postavljenu zaštitnu masku

- prijeći obućom preko dezinfekcijske barijere, potom preko suhog otirača

- dezinficirati ruke

- preobuti se u papuče (koje učenici donose i odnose)

U daljnjem kretanju kroz školu, svi trebaju paziti na potreban razmak i izbjegavati nepotrebno zadržabvanje po hodnicima i u čekaonici.

Upotreba WC-a:

- učenik koji je na nastavi, između satova ili u čekaonici, mora reći nekome od učitelja ili vratarici da treba u WC i dobit će ubruse za brisanje ruku nakon pranja ruku, jer se ne preporučuje upotreba zračnih sušila za ruke; nakon brisanja, taj papirnati ubrus baciti u koš za maramice i ubruse, koji se nalazi u svakom krilu škole, na vidnljivom mjestu.

Zaštitne maske su obvezne za sve učenike i učitelje za svo vrijeme boravka u školi.

Hvala svima na suradnji i pridržavanju mjera!