Učiteljica Z. Bruketa izvještava o još jednom uspjehu svoje učenice
Autor: Igor Cecić, 31. 5. 2023.

UK International Music Competition, London 2023. je online glazbeno natjecanje koje ima za cilj u potpunosti ocijeniti virtuoznost i umjetničku izvrsnost izvođača za klavir, žice, glas, dirigiranje, kompoziciju i komornu glazbu svih nacionalnosti i zemalja.

Natjecanje nudi mnoge prednosti svojim sudionicima i pruža platformu na kojoj se mogu osjećati ugodno natječući se. Njegova je svrha otkriti umjetnike izvanrednih osobnosti i pružiti nagrade koje mogu pomoći u pokretanju međunarodnih karijera.

Natjecanje je podijeljeno u kategorije koje odražavaju dob, razinu, iskustvo i stilove izvedbe kandidata.

Cilj pružiti priliku glazbenicima u razvoju širom svijeta da nastupe u formalnoj, izazovnoj, ali podržavajućoj atmosferi. Cilj je pružiti mladim glazbenicima forum kako bi se glazbeno izrazili i podijelili svoju glazbu. Pobjednici također imaju priliku biti predstavljeni na ostalim internetskim platformama društvenih medija.

Britansko međunarodno glazbeno natjecanje član je kojeg organizira Svjetska organizacija za online glazbena natjecanja.

Ove sezone je na tom natjecanju u kategoriji Young Artist ( age 14 – 17 ) naša učenica 5. razreda

EMA PIJACA, osvojila PRVU NAGRADU.

Čestitamo Emi i njezinoj učiteljici!