Termini, uvjeti i način provedbe audicija, upisa i podjela svjedodžbi
Autor: Igor Cecić, 5. 6. 2020.

Ovogodišnje audicije, upisi i podjele svjedodžbi odvijat će se po propisanim pravilima za suzbijanje COVID-a 19. Molimo, pod "opširnije" pročitajte tekst protokola i pridržavajte se uputa.

Audicijama za 1. razred i upisima u predškolsku glazbenu skupinu mogu pristupiti samo učenici, odnosno njihov roditelj, koji su obavili valjanu prijavu na online obrascima i dobili potvrdu primitka iste.

Termini:

AUDICIJE ZA UPIS U 1. RAZRED - utorak, 23. lipnja od 17 sati, prema rasporedu koji će dobiti roditelji prijavljenih kandidata

UPISI U PREDŠKOLSKU SKUPINU - ponedjeljak, 29. lipnja od 17 sati, prema rasporedu koji će dobiti roditelji prijavljenih kandidata

PODJELE SVJEDODŽBI I UPISI U SLJEDEĆI RAZRED - po odjelima:

PUHAČKI ODJEL - srijeda, 24. lipnja od 17 sati, prema rasporedu koji će dobiti roditelji učenika.

ŽIČANI ODJEL - četvrtak, 25. lipnja od 17 sati, prema rasporedu koji će dobiti roditelji učenika.

GLASOVIRSKI ODJEL - petak, 26. lipnja od 17 sati, prema rasporedu koji će dobiti roditelji učenika.

Napomena uz podjelu svjedodžbi i upise: uvjet za oboje je potpuno podmirena roditeljska participacija do dana upisa (ako je zadnja uplata izvršena na dan upisa, ponijeti valjanu potvrdu o upisu).

Protokol ulaska i radnji prilikom dolaska kandidata i roditelja/skrbnika na audiciju i roditelja/skrbnika na upise i podjelu svjedodžbi u OGŠ sv. Benedikta

Sukladno propisima i uputama HZJZ, ovogodišnje audicije, upisi i podjele svjedodžbi odvijat će se po posebnom protokolu, kako slijedi.

1. Audicije kandidata za upis u 1. razred
  • Kandidat dolazi na audiciju s jednim roditeljem/skrbnikom u točno zakazano vrijeme.
  • Na ulaznim vratima škole vratarica im beskontaktno mjeri tjelesnu temperaturu.
  • Ako je tjelesna temperatura ispod 37,2°C, oboje se upućuju na ulaz; ukoliko je viša, izvodi se još jedno mjerenje običnim toplomjerom.
  • Kandidat i roditelj/skrbnik u pratnji ulaze u hodnik škole, gdje ih vratarica zapisuje i daje im upute za dezinficiranje obuće i ruku te ih upućuje na prvi kat.
  • Kandidat ulazi u sobu br. 1 na audiciju, a roditelj/skrbnik u čekaonicu, gdje popunjava prijavnicu.
  • Po završetku audicije i ispunjavanja prijavnice, vratarica na izlazu zapisuje vrijeme kad su kandidat i roditelj/skrbnik napustili školu.

Napomena: U pratnji kandidata može biti isključivo jedan roditelj/skrbnik (ne tetka, baka, brat/sestra i sl.) i mora znati/imati zapisan OIB kandidata i upisati ga u obrazac prijavnice.

1. Upis učenika u predškolsku glazbenu skupinu
  • Upis vrši jedan od roditelja/skrbnika (obavezno) i dolazi pred školu u točno zakazano vrijeme.
  • Na ulaznim vratima škole vratarica mu/joj beskontaktno mjeri tjelesnu temperaturu
  • Ako je tjelesna temperatura ispod 37,2°C, osoba se upućuje na ulaz; ukoliko je viša, izvodi se još jedno mjerenje običnim toplomjerom.
  • Roditelj/skrbnik ulazi u hodnik škole, gdje ga/ju vratarica zapisuje i daje mu/joj upute za dezinficiranje obuće i ruku te ga/ju upućuje na prvi kat u čekaonicu.
  • U čekaonici roditelj/skrbnik ispunjava i potpisuje upisnicu, ugovor (u dva primjerka) i privolu.
  • Na izlasku iz škole se roditelj/skrbnik javlja vratarici, koja zapisuje vrijeme izlaska iz škole.

Napomena: Upis može izvršiti isključivo jedan roditelj/skrbnik (ne tetka, baka, brat/sestra i sl.) i mora znati/imati zapisan OIB kandidata i upisati ga u obrazac prijavnice.

1. Podjela svjedodžbi i upis učenika u sljedeći razred
  • Roditelj/skrbnik ulazi u hodnik škole, gdje ju/ga vratarica zapisuje i daje joj/mu upute za dezinficiranje obuće i ruku te ju/ga upućuje na prvi kat u čekaonicu.
  • U čekaonici roditelj/skrbnik ispunjava i potpisuje upisnicu, ugovor (u dva primjerka) i privolu, preuzima svjedodžbu te se potpisuje u imenik, kao potvrdu preuzimanja svjedodžbe.

Ako učenik završava školovanje (ne upisuje se u sljedeći razred) može osobno preuzeti svjedodžbu, pri čemu ulazi sam u školu i preskače se samo proces upisa.